- 050
- 067
- 063
Можна використовувати і як спальник, і як ковдру. Щоб застосовувати як ковдру, спальник потрібно попередньо розстебнути. Тоді ширина конструкції подвоїться і з'явиться додаткове місце для ще однієї людини.
Два спальника можна з'єднати в один Великий двомісний спальник.
Від комах і вітру захищає блискавка з двома двосторонніми замками і клапаном для захисту від розстібання.
до комплект входить компресійний чохол, який гарантує максимальну компактність при транспортуванні.
| Артикул | 4823082714971 |
| Виробник | Кемпінг |
| Бренд | Кемпінг |
| Колір | пісочний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина в ногах | 40 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | ковдра |
| Застібка | ліва |
| Вага | 1.04 кг |