- 050
- 067
- 063
Трисезонний спальний мішок Naturehike U250S забезпечує комфортний відпочинок на природі за температури повітря близько 0°C. Граничний температурний показник, за якого виробник допускає експлуатацію моделі, становить -3°C, а екстремальна температура знаходиться на рівні -14°C.
В моделі передбачена застібка-блискавка, що вшита з правого боку виробу. З її допомогою можна зʼєднати виріб з аналогічним спальником з лівобічною блискавкою, щоб збільшити внутрішній простір для сну у зручній позі. Якщо стало занадто жарко, спальний мішок можна повністю розстебнути. Щільний каптур і комір з липучкою захищають голову та шию від негативного впливу морозу та протягів.
У пошитті спальника використано ряд зносостійких матеріалів. З зовнішньої сторони це поліестер 190Т, що дихає, зі спеціальним просоченням, яке не дає матеріалу промокнути, а з внутрішньої — м'який та приємний на дотик епонж 190Т.
Наповнювач — холлофайбер щільністю 250 г/м2, що імітує бавовну з пірʼя. Матеріал демонструє високі теплоізоляційні властивості, забезпечуючи відпочивальнику здоровий сон.
У розкладеному вигляді розміри спальника досягають (190+30) х 75 см. До набору входить чохол зі стяжками, які дозволяють стиснути складену модель до мінімальних габаритів, що дорівнюють лише 25 х 43 см. Вага моделі складає 1500 грамів.
| Артикул | 6927595764305-R |
| Виробник | Naturehike |
| Бренд | Naturehike |
| Модель | NH20MSD07 |
| Тип товару | Спальники |
| Колір | Темно-зеленый |
| Матеріал | поліестер 190Т |
| Довжина | 220 см |
| Розмір | 190(+30) х 75 см |
| Ширина в ногах | 75 см |
| Ширина в узголів'я | 75 см |
| Гранична температура | -3 °C |
| Комфортна температура | 0 °C |
| Екстремальна температура | -14 °C |
| Сезон | зима, осінь, весна |
| Форма | ковдра |
| Наповнювач | холлофайбер 250 г/м² |
| Застібка | права |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 1 рік |