- 050
- 067
- 063
Модель Ruike M195-B являє собою перший тактичний ніж виробника. Багатофункціональний складаний ніж, який характеризується кількома особливостями. По-перше, це симетричний клинок різновиди drop point, зроблений із сталі марки D2 твердістю порядку 60-61 одиниць по Роквеллу. Метод обробки леза-галтовка. D2 це високовуглецева високохромиста інструментальна сталь, забезпечує утримання кромки і твердість, а також більш стійка до корозії, ніж інші високовуглецеві сталі.
По-другу, лезо в ножі-комбінованого типу, тут є серейторна заточка. По- третє, складова рукоять довжиною 14,5 см з трьома виїмками для зручності утримання. Рукоять виготовлена з комбінованих матеріалів, суміші скловолокна і смоли, що дозволяє витримувати великі навантаження, запобігаючи появі подряпин і загального стирання. Використовувався склотекстоліт G10 і сталь.
Ніж універсальний у тактовному застосуванні, він також підійде для використання на відкритому повітрі і в рятувальних цілях. Це хороший туристичний варіант. Тут передбачений замок типу Frame lock. Відкритий пластинчастий замок має зубчастої секцією для більш надійного натискання, також він забезпечений запобіжником Beta Plus. Переміщення запобіжника нагору робить запірний механізм надійніше і безпечніше, запобігаючи випадкове закриття леза під час експлуатації.
У моделі є кліпса для зручної фіксації, вона знімна, і можна поміняти сторону установки. Передбачений стропоріз. Ще одна рису, якою володіє цей ніж,-наявність склобою, знімного конусного наконечника. Ніж можна переносити в нейлоновому чохлі. Його довжина повна становить 25,3 сантиметри, вага досягає 205 грам. Товщина клинка становить 4,6 міліметра, довжина клинка-10,8 сантиметри. На ніж дається офіційна гарантія 5 років.
Характеристики ножа:
| Вага | 205 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 108 мм |
| Загальна довжина | 253 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал рукояті | G-10 / сталь |
| Твердість клинка | 60-61 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточування | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 4.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / піхви | так |