- 050
- 067
- 063
У повсякденному житті, особливо в місті, масивні ножі у більшості випадків є зайвими. Як правило, вони мають великі габарити і вагу, не дуже зручні в носінні, особливо в теплу пору року і до того ж, привертають зайву увагу. У цьому випадку, набагато більш практичним варіантом стані носіння невеликого складаного ножа, який не буде займатися багато місця в кишені і привертати увагу.
Модель Ruike P848-B була розроблена спеціально для міських умів, саме тому вона має такий простий і в тій же година приємний дизайн. До того ж, її форми і відсутність великих виступаючих деталей дозволяють з легкістю носити ножа, не турбуючись про ті, що він може зачепитися за який-небудь елемент одягу або спорядження.
Відкривається ніж за допомогою спеціальної виїмки на клинку. За рахунок наявності підшипників, дістати лезо не складі труднощів навіть тому хто вперше тримає Ruike P848-B в руках. Для його виготовлення використовується високоякісна нержавіюча сталь з маркуванням 14C28N, загартована до рівня 58-60 HRC, що дозволяє лізу залишатися міцним у будь-яких умовах і досить довго зберігати держтроту ріжучої кромки.
Рукоять ножа Ruike P848-B складається з декількох частин, а саме, з парі сталевих лайнерів (нержавіюча сталь марки 420 + титанове покриття синього кольору) і двох накладок з G10 чорного кольору. Якісна обробка і ретельна підгонка комплектуючих один до одного дозволили зробити рукоять максимально цілісної і зручною для користувача. А текстурована поверхня накладок з G10 не дасть ножу вислизнути з рук при експлуатації.
Особливості:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведень
Гарантія: 5 років.
| Вага | 104 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 84 мм |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 118 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |