- 050
- 067
- 063

Торгова марка Ruike нещодавно представила свою нову недорогу D-серію компактних EDC-ножів. Першою моделлю лінійки ставши складний кишеньковий інструмент під назвою Forth D191-B. Виріб позиціонується, як абсолютно доступний примірник для щоденного застосування. Модель виділяється формою клинка із стійкої до корозії сталі, а також ергономічним дизайном комбінованої руків'я. Розглянемо новинку детальніше.
Клинок форми clip-point. Ножі з подібною формою леза вважаються універсальними інструментами, крім того, здатні бути ефективною зброєю. Марка стали-8Cr13MoV, є нержавіючої, та стійка до пошкоджень. Багата на вміст вуглецю, хрому, ванадію і молібдену. Непогано зберігає держтроту і з легкістю піддається заточуванні. Сталь при виготовленні ножа піддавалася додаткової кріогенної обробки, що забезпечило високу міцність підсумкової моделі. Надійний і міцний інструмент. Твердість клинка досягає 57-59 одиниць за шкалою Роквеллу. Досить непоганий показник, як для такого типу пристроїв.
Загальна довжина ножа становить 219 міліметрів, товщина три з половиною міліметри. Вага 120 грам. Основою накладки для рукояті ставши сучасний, міцний композитний матеріал G10. Це не що інше, як склотканина, поєднана з епоксидними смолами. У результаті утворюється сполука, яка дивний проявляє собі при практичному застосуванні: витримує високі температури, ударів, вологу, фарбування. Металеву основу руків'я зроблено зі сталі марки 420. Є знімна сталева кліпса і отвір під темляк. Готовий виріб набуває такі риси, як міцність, довговічність, стійкість до пошкоджень. Клинок з ножа витягується за допомогою фліппера і фіксується сталевим замком типу Frame-Lock. За швидкість витягання відповідає осьової роликовий підшипник.
Колір моделі-сірий. Ніж годитися для туристів, мандрівників, активних осіб, чий відпочинок зазвичай проходити в оточенні природи. Крім того, модель завжди знайде своє застосування і в домашніх умовах. Невеликі габарити дозволяють брати її з собою всюди, тому, надійний помічник буквально завжди під рукою.
Гарантія на новинку-5 років з моменту її придбання.
| Вага | 120 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 219 мм |
| Колір руків'я | сірий, сріблястий |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |