- Колір руків'я: чорний, зелений
- Марка сталі: 440C
- Загальна довжина: 210 мм
- Довжина клинка: 89 мм
- Вид ножа: кишеньковий, викидний
- Вага: 147 г
- Твердість клинка: 58 HRC
- Тип замку: Liner Lock
- Тип заточування: прямий
- Тип ножа: складаний
- Типи складних ножів: викидні, напівавтоматичні, з фіксацією
- Товщина клинка: 3.3 мм
- Форма клинка: clip-point
Опис ножа Ganzo G7511:
Ganzo G7511 - це зручний у використанні складаний ніж, який рекомендується для всіх людей, які відпочивають активно. Він підійде рибалкам, туристам, любителям поїздок на полювання. Такий ніж легко поміщається в складеному стані в кишеню, а у відкритому стає зручним інструментом як для приготування їжі, так і для виконання безлічі інших видів робіт. Його лезо зроблене нержавіючим, оскільки для нього використовується сталь 440С. Вона відшліфована методом сатинування, а сам клинок-рівне ув'язнень. Форма леза ножа у Ganzo G7511-clip-point. Його довжина-89 мм.
Руків'я моделі Ganzo G7511 зроблена не менш якісним, ніж його клинок. Вона сформована за допомогою двох накладок з G10. Цей матеріал міцніше звичайного пластику, адже він є композитним і створений шляхом об' єднання скловолокна з однієї з епоксидних смол. Щоб ніж надійніше лежав у долоні, накладки спеціально зроблені текстурованими. На одній з них є кліпса, щоб ніж можна було закріпити на поясі. Колірна гамма даної моделі включає три різновиди: ножі з помаранчевою ручкою, чорною, темно-зеленою. Ще одна особливість руків'я в даній моделі - це невеликі світонакоплювальні вставки, які зроблені з використанням люмінесцентної фарби. вони дозволяють легко помітити ніж навіть у повній темряві.
Піклуючись про безпеку користувачів, виробники забезпечили ніж Ganzo G7511 замком Liner Lock. Будучи одним з різновидів лінійних фіксаторів, він дійсно надійно утримує лезо відкритим і володіє завидною довговічність. Догляд за таким замком, як і за всіма іншими деталями ніж, потрібен буде самий елементарний. Зручно і ті, що важить ніж лише 147 грам, а тому носити його з собою буде зовсім не важко.
Особливості:
- кишеньковий ніж;
- лезо утримується замком Liner;
- нержавіючий клинок виготовляється зі сталі 440С;
- повний розмір леза-8,9 см;
- геометрія клинка-Clip-point;
- використовується гладка заточка;
- шліфування леза-сатинування;
- довжина ножа повністю-21 см;
- матеріал накладок-G10;
- ніж важить 147 грам.
Гарантія: Гарантія на ножі Ganzo G7511 оформляється шкірному покупцеві на один рік.
технічні характеристики:
| Вага | 147 г |
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір руків'я | чорний, зелений |
| Марка стали | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | clip-point |