- 050
- 067
- 063
| Вага | 162 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | 440C |
| Розмір в складеному стані | 121 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Auto lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | bowie |