- 050
- 067
- 063

Модель Ganzo G 7392Р розрахована відразу на велике коло покупців. Її вільно можуть використовувати туристи, рибалки, любителі екстремальних видів спорту і далеких подорожей. Цей ніж зовсім невеликий в складеному стані, але цілком функціональний у відкритому. Його клинок виготовлений з нержавіючої марки металу-440С, яка широко розширена у виробництві ножів. Цей метав вважається кращим серед доступних за вартістю видів сталі. Його гартують до твердості 58HRC, щоб ніж тривалий година залишався гострим після кожної заточування. У моделі Ganzo G 7392Р ріжуча кромка-гладка, щоб підновити її держтроту користувачі могли навіть під годину подорожі за допомогою простої кишенькової гострила. Крім того, добрі заточені ножі більш універсальні і підходять для роботи з будь-якими матеріалами. Довжина леза досягає 87 мм, що також свідчить на користь зручності такого ножа.
Лезо отримало популярну заразом обробку Stone Wash, результат якої-не блискуча поверхня металу. З практичної точки зору, її перевага в тому, що на такій поверхні менш помітні подряпини і потертості, що неминуче виникають в процесі використання ножа.
Руків'я Ganzo G 7392Р-пластикова. Дві накладки з хвилястою поверхнею прикручені з кожної сторони металевої основи. Колір цих накладок може бути, за вибором покупця, чорним, червоним або зеленимо.
Оскільки клинок складається всередину руків'я, він фіксується замком Axis. Цей штифтової замок часто використовується для ножів, оскільки він на 100% виключає випадкове спрацьовування. Єдина необхідна умова для його тривалої служби - це своєчасне видалення бруду, яка може потрапити всередину механізму.
Особливості:
Гарантія: Гарантійне обслуговування ножа Ganzo G 7392Р надається строком на дванадцять місяців.
| Вага | 135 г |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір руків'я | чорний, жовтий, помаранчевий |
| Марка стали | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |