- 050
- 067
- 063
Модель Ганзо G729-GY відноситься до універсального типу складних ножів і, незважаючи на свій витончений дизайн, демонструє високу зносостійкість і надійність. Обриси клинка візуально нагадують ніж Spyderco. Він також має схожий отвір, яку призначене для упору під палець.
У ножі Ганзо G729-GY використовується надійна основа у вигляді стали 440C, яка наділяє клинок поруч корисних якостей. Матеріал відомий своєю корозійною стійкістю, простотою в догляді і твердістю, яка досягає позначки 58 HRC. Цих властивостей достатньо, щоб клинок надовго зберігав свою держтроту навіть при щоденному використанні і демонстрував якісний Різ незалежно від складності завдання. Модель легко заточується за допомогою звичайних точильних каменів і підходить як для досвідчених користувачів, так і початківців колекціонерів.
За безпеку конструкції виробу відповідає замок Axis Lock. Його принцип роботи вкрай простий і заснований на металевому штифті, який зсувається під впливом пружин і фіксує клинок у відкритому і закритому положенні. Штифт намертво фіксує клинок і гарантує, що інструмент не поранити руку під час його експлуатації. Ергономічна форма рукояті підходить як для правшів, так і лівшів, а збалансований вага клинка і рукояті виключає ймовірність випадкового випадання вироби з долоні.
Руків'я ножа Ганзо G729-GY має кольорові накладки зі склотекстоліту G10, який має легку вагу і достатню твердість, щоб стійко переносити удари при падіннях з великої висоти. Надійність хвата забезпечується функціональними виїмками під пальці. При бажанні користувач може додатково протягнути руку в темляк для підстраховки. Для темляка передбачено невеликий отвір в задній частині рукояті.
Вага моделі складає всього 126 грам, за рахунок чого ніж можна комфортно носити з собою в кишені хоч кожен день. Для цього рукоять оснащена пружною кліпсою, яку при бажанні можна зняти самостійно.
| Вага | 126 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір руків'я | сірий |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Розмір в складеному стані | 118 мм |
| Твердість клинка | +-58HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |