- 050
- 067
- 063

Складаний ніж Ganzo G720 в складеному стані має довжину всього 12 см, тому легко поміститься в кишені. Клинок цього ножа отримав заточування прямого типу. Його довжина становить 9 см, товщина з боку обуха-0,4 см. У якості матеріалу для ножа виробники вибрали стійкий до корозії хромисту сталь марки 440С. Ножі з такої сталі легко заточуються і довго залишаються гострими. Твердість клинка в моделі ножа Ganzo G720 оцінюється в межах +- 58HRC.
Для накладок на руків'я ножа виробники використовували сучасний вид пластику високої міцності під назвою G10. По суті, він являє собою композитний матеріал з епоксидних смол і склотканини. Цей матеріал володіє високою міцністю, добрі витримує удари, протистоїть волозі і довгий година зберігає яскравий колір. Руків'я ножа Ganzo G720 нерівна. Така форма одночасно грає роль елемента дизайну і сприяє надійному утриманню.
У даній моделі встановлений замок Axis. Це замок штифтового типу, в якому клинок фіксується за допомогою підпружиненого металевого штифта. Користуватися замком Axis однаково зручно будь-якою рукою. А його перевага в тому, що ніж із замком Axis не може спрацювати випадковим чином. Єдина умова для справності замку-необхідно підтримувати його в чистоті.
Таким чином, ніж Ganzo G720 - це практична і надійна модель, яка відрізняється високою якістю матеріалів і збірки. Використовувати такий ніж можуть туристи, рибаки, мисливці і всі любителі активного відпочинку на природі. Однак і в міських умовах Ganzo G720 може принести не менше користі.
Особливості:
Гарантія: Офіційна гарантія від виробників на ніж Ganzo G720 дійсна протягом 12 місяців з дня його купівлі.
| Вага | 205 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський |
| Відео з YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/Z 2PtSHuKr9s">https://www.youtube.com/embed/Z 2PtSHuKr9s</a> |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір руків'я | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Марка стали | 440C |
| Розмір в складеному стані | 120 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 4 мм |