- Колір руків'я: зелений
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина клинка: 85 мм
- Вид ножа: кишеньковий, універсальний
- Вага: 140 г
- Твердість клинка: 58-60 HRC
- Тип замку: Axis Lock
- Тип заточування: прямий
- Тип ножа: складаний
- Типи складних ножів: викидні, напівавтоматичні, з фіксацією
- Товщина клинка: 4 мм
Опис ножа Ganzo G704:
Ganzo 704-дуже вдала модель туристичного ножа від компанії Ganzo, запропонована в трьох колірних оформленнях рукояті. Функціональний клинок класичної форми drop-point з прямою заточуванням виконаний з легованої висококласної сталі марки 440С (58-60 HRC) і фіксується механізмом Axis Lock.
Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і дивний збалансований. У робочому стані розмір ножа-20 см, а на лезо відведено 8.6 см. Обрана довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хватові і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті-композитний текстоліт G10-наділений високими показниками міцності і зносостійкості.
У цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний,-його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага-140 р. В управлінні ніж теж дуже ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатора Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а таке саме має вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточування протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточування.
Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704-модель досить приваблива для будь-якого активного людини або колекціонера. Виріб відмінно проявити собі в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри дозволяють легко використовувати ніж як повсякденного портативного інструменту.
технічні характеристики:
| Вага | 140 г |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір руків'я | зелений |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 4 мм |