- Розмір в складеному стані: 115 мм
- Колір руків'я: чорний
- Марка сталі: 440C
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина клинка: 85 мм
- Вид ножа: кишеньковий, універсальний
- Вага: 140 г
- Твердість клинка: 58-60 HRC
- Тип замку: Axis Lock
- Тип заточування: прямий
- Тип ножа: складаний
- Типи складних ножів: викидні, напівавтоматичні, з фіксацією
- Товщина клинка: 4 мм
- Форма клинка: drop-point
Опис ножа Ganzo G704:
Ganzo 704 — дуже вдала модель туристичного ножа від компанії Ganzo, запропонована в трьох колірних оформленнях рукояті. Функціональний клинок класичної форми drop-point з прямою заточуванням виконаний з легованої висококласної сталі марки 440С (58-60 HRC) і фіксується механізмом Axis Lock.
Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і чудово збалансований. В робочому стані розмір ножа — 20 см, а на лезо відведено 8.6 див. Обрана довжина рукояті та текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвату і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті — композитний текстоліт G10 — наділений високими показниками міцності та зносостійкості.
В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний, - його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага — 140 р. В управлінні ніж теж дуже ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатора Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само має вкрай вдалим співвідношенням міцності та пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточування.
Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704 — модель досить приваблива для будь-якого активного людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри дозволяють легко використовувати ніж як повсякденного портативного інструменту.
технічні характеристики:
| Вага | 140 г |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | 440C |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |