- Розмір в складеному стані: 117 мм
- Колір руків'я: чорний
- Марка сталі: 440
- Загальна довжина: 197 мм
- Довжина клинка: 80 мм
- Вид ножа: кишеньковий
- Вага: 105 г
- Тип замку: Liner Lock
- Тип заточування: напівсерейтор
- Тип ножа: складаний
- Типи складних ножів: з фіксацією
- Товщина клинка: 2.5 мм
Опис Ganzo G617:
Ganzo 617-промисловий складаний ніж, наділений привабливим хромованим клинком (марка сталі 440) з комбінованою заточуванням ріжучої кромки. Чорна пластикова руків'я добрі лягає в руку, а конструктивний дизайн зовнішніх панелей забезпечує надійний міцний хват. У похідному стані довжина інструменту не перевищує 11.7 см, в робочому-19.7 см, на клинок відведено 8 см від загальної довжини.
Легкий похідний ніж з рухомим клинком, зручною руків'ям і за прийнятною ціною - це традиційний продукт компанії Ganzo-багатоцільовий ніж Ganzo 617 полусерейтор. Завдяки змішаним типом заточування ріжучої кромки даний інструмент буде вельми актуальні для мисливців, туристів, рибалок, садівників, яхтсменів, дайверів і альпіністів, так як призначений для вирішення досить специфічних завдань. Родзинка серейторной заточування полягає в легкому подоланні таких перешкод у роботі як багатошарові або в язкі матеріали (наприклад, канат або гума), а таке саме в тривалому збереженні ріжучих властивостей на високому рівні.
Легована сталь 440 марки, використана в якості матеріалу для клинка, володіє цілим рядом важливих експлуатаційних характеристик як для похідного ножа, а саме: стійкість до корозії, міцність і достатня еластичність, щоб клинок не руйнувався при помірних навантаженнях і легко оброблявся абразивними матеріалами. За рухливість і надійну фіксацію леза відповідає механізм Liner Lock. Ще одна фіксуюча деталь знаходиться на рукояті - це металева кліпса, за допомогою якої можна закріпити інструмент на підходящої частини одягу (пояс, кишені, бляшка).
Рукоять же є продовженням клинка, і в сукупності смороді створюють злегка вигнуту форму ножа Ganzo 617. Зовнішні накладки руків'я виконані з ABS -пластику із застосуванням дизайнерських рішень, які значно підвищують ергономіку портативного інструменту.
технічні характеристики:
| Вага | 105 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | 440 |
| Розмір в складеному стані | 117 мм |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.5 мм |