- 050
- 067
- 063
Ніж складаний Ganzo Firebird FH921 представляє собою кишенькове виріб, розраховане, в тому числі, на використання в туризмі. Особливість даної моделі-у нетиповою формою рукояті, яка має виїмку у верхній частині ближче до обуха. Насічки на обуху сприяють кращому зчепленню з пальцем користувача. Інша характерна рису-отвір в області клинка на місці, де зазвичай розташовується шпенек. Конструктивний елемент допомагає легко відкрити виріб рукою. Осьовий гвинт забезпечений круглимо металевим підшипником.
Форма ножа гарантує ергономічне застосування, а його клинок характеризується універсальністю. Тип леза-drop-point. Добрі справляється як з нарізанням, так і з наколюванням. Може бути використаний в різних видах робіт. Лезо виконане з якісної сталі D2, із захистом від корозії. Сталь відрізняється великою міцністю, довгостроково зберігає гостру ріжучу кромку. Легко піддається загостренню. Держтроту кромки виходить за рахунок вмісту в сталі більш як 0,5% вуглецю. Для підвищення корозійної стійкості включені легуючі добавки, такі як хром і нікель.
Твердість клинка оцінюється в 60 одиниць по Роквеллу, плюс- мінус. Це чудовий показник для ножовий продукції. Дуже стійкий до пошкоджень, міцний, зносостійкий ніж. Витримує умови вологості, оскільки сталь практично не піддається іржавінню. З такими характеристиками модель стає відмінним вибором для використання в активному відпочинку.
Ручка ножа виготовлена з матеріалу G10. Склотекстоліт, має стійкість до різного роду зовнішніх впливів. Непогано піддається фарбуванню, захищений від ударів, впливу високих температур, від вологи. Простий у догляді матеріал, робить рукоять шорсткою на дотик. Що сприяє гарному зчепленню з долонею і зручності застосування. Ніж не буде зміщуватися і не вислизне з руки, навіть якщо вона мокра.
Ніж складаний, з фіксацією. Замок різновиди Flipper. Відмінна механіка, легко розкривається і закривається, безпечний у застосуванні. Для зручного носіння передбачена кліпса. З її допомогою можна зафіксувати ніж, підвісивши до кишені, на поясі, закріпивши на сумці.
Загальна довжина виробу досягає трохи менше 20 сантиметрів. Довжина клинка-8,6 сантиметри. Товщина клинка становить три з половиною міліметри. Важить ніж 113,5 грама. Чотири варіанти кольору-чорний, зелений, сірий і помаранчевий. На дану модель фірмою надається гарантія 1 рік.
Характеристики ножа:
| Вага | 113.5 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Відео з YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/ 1m-aDT9auXI">https://www.youtube.com/embed/ 1m-aDT9auXI</a> |
| Гарантія | довічна |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір руків'я | зелений |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал рукояті | G-10 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замку | Flipper |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |