- 050
- 067
- 063
Компанія Firebird поповнила свій модельний ряд складних ножів новим екземпляром-FH31. Це універсальний по області застосування ножа. Він підходить як для виконання господарських та підсобних робіт, так і для приготування їжі в умовах туристичного походу. Лезо цього ножа зроблено зі сталі, відмінної якості-D2. Вона містить близько 0,5% вуглецю, а тому за складом вважається напівнержавіючої. Тім не менш, метав досить добрі захищений від корозії завдяки додаванню до складу нікелю і хрому. Тому ніж Firebird FH31 достатньо лише після використання мити і витирати досуха, а у більш ретельному догляді він не потребує. Твердість металу дорівнює 60HRC, тому заточувати клинок теж доведеться не часто.
Довжина клинка цілком достатня, щоб з його допомогою було зручно виконувати всі основними різновиди робіт. Вона становить 86 мм. При цьому більшу міцність лізу гарантує товщина по обуху, рівна 3 мм. Форма клинка незвичайна для бренду Firebird - це Wharncliffe. Для такої форми характерна абсолютно пряма ріжуча кромка, наявність фальшлезвия на обуху, а також гостро ув'язнень кінчик леза. Також необхідно сказати, що поверхня ножа відшліфована методом сатинування, за рахунок чого поверхня стали нагадує атлас, на якому видно безліч ледве помітних рисок. Такі ножі менше блікують, а невеликі подряпини на їх поверхні залишаються непомітними.
Руків'я даної моделі зроблена дуже зручною і працювати з ножем не складі труднощів навіть протягом тривалого періоду годині. Матеріалом для неї ставши композитний варіант склопластику, назв G10. Це якісний і дуже довговічний варіант, який відомий несприйнятливістю до сонячних променів, сильним морозам. Він не вбирає воду, нормально витримує великі механічні навантаження. Колір руків'я покупець може вибрати між двома доступними варіантами: чорним і болотно-зеленим. Кліпсу, прикручену до ручки ножа, можна перекрутити на іншу сторону.
Для безпеки роботи з гостро заточеним ножем, в даній моделі встановлений замок Liner lock, який не дає клинку складатися, блокуючи його хід. Щоб скласти ніж, користувачеві доведеться трохи відсунути притискну пластинку замку у бік. А вісь відкривається модель Firebird FH31 дуже швидко навіть однією рукою. Для цього зроблений спеціальний фліппер.
Особливості:
Гарантія: Модель ножа Firebird FH31 продається з обов'язковою довічною гарантією від виробників.
| Вага | 113 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | довічна |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Колір руків'я | чорний, зелений |
| Марка стали | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | normal blade |