- 050
- 067
- 063
Якщо необхідно вибрати із всіх моделей сучасний, зручний і надійний складаний ніж, то Firebird FH12-SS прекрасно відповідає всім вимогам. Він розрахований на використання в умовах міста або ж під час будь-яких заміських поїздок. У складеному вигляді ця модель легко поміщається в кишеню, а важить всього 112 р. Але такий ніж запросто впорається з будь-якими типовими видами робіт, які можуть актуальними для туристів, рибалок, любителів екстремальних видів спорту. Його клинок виготовлений з високоякісної сталі з вмістом вуглецю понад 0,5%. Цей сплав називається D2 і він є напівнержавіючим, так як легований хромом і нікелем. Особливого догляду ніж зі сталі D2 не вимагає, але після закінчення робіт його краще вимити і добрі протерти.
Форма леза ножа у Firebird FH12-SS - це Drop point. Він добрі ув'язнень і закінчується гострим кінчиком. Довжина клинка дорівнює 87 мм Лезо дуже міцне і має товщину до 3,3 мм. до Речі кажучи, на сонці метав бліковать не буде, оскільки на фінішному етапі ніж відшліфований методом Stone washed, яка передбачає ефект матовості за рахунок контакту металу з безліччю абразивних кульок. Це властивість може виявитися корисним для мисливців, яких необхідно дотримуватися скритність.
Метав для форматування руків'я використовується інший-нержавіюча сталь. Щоб ніж зручно лежала в руці і не ковзав, у його ручки прямі обриси з невеликою виїмкою для пальців знизу. А носити його в кишені найзручніше, закріпивши для надійності металевої кліпсою, прикрученою з однією із сторін руків'я. За бажанням власника, цей елемент можна переставити на іншу сторону.
Важлива деталь шкірного доладного ножа-замок, що утримує клинок у відкритому вигляді. Саме він робить роботові з ножами такої конструкції безпечною. У моделі Firebird FH12-SS використовується Frame lock-надійний фіксатор лінійного типу, для якого роль замикаючої пластини виконує одна з деталей сталевий руків'я. Такий замок відомий як надійністю, так і великою довговічністю.
Особливості:
Гарантія: Для всіх ножів моделі Firebird FH12-SS надається довічний гарантійний термін.
| Вага | 112 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантія | довічна |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір руків'я | сірий, сріблястий |
| Марка стали | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | normal blade |