- Колір руків'я: чорний, синій, блакитний, жовтий, помаранчевий, рожевий, зелений
- Марка сталі: 440C
- Загальна довжина: 175 мм
- Довжина клинка: 75 мм
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний, універсальний
- Вага: 67 г
- Твердість клинка: 58 HRC
- Тип замку: Back lock
- Тип заточування: прямий
- Тип ножа: складаний
- Типи складних ножів: з фіксацією
- Товщина клинка: 2.8 мм
- Форма клинка: drop-point
Опис ножа Firebird F759M:
Невеликий складаний ніж здатний допомогти вирішити дуже багато питань, що виникають не тільки в місті, але і під час будь-яких поїздок на природу. Якщо для цих цілей ви хочете підібрати компактну, зручну і оригінальну модель, Firebird F759M підійде під кожен з перерахованих критеріїв.
Загальні розміри ножа — 17,5 см, а в складеному вигляді він ще більш компактний, важить 67 грам. Такий ніж точно не здасться важким для того, щоб носити його в кишені. До того ж, він дуже цікаво оформлений і зроблений дуже довговічним. Лезо в даній моделі — нержавіюче. Для нього виробники взяли сталь 440С з показником твердості 58 HRC. Такий метал буде довгий час зберігати відмінний рівень заточування. Враховуючи, що кромка леза Firebird F759M зроблена гладкою, поєднувати її власник ножа зможе і самостійно. Розмір безпосередньо леза становить 75 мм. Помітно розширюється до ручки клинок оброблений на фінішному етапі за методом сатинування, за рахунок чого на його поверхні стають майже непомітними різні відбитки і невеликі подряпини, а значить, довше ніж виглядає зовсім новим. Отвір, який зроблено в лезі служить для відкриття ножа.
У відкритому положенні клинок Firebird F759M фіксується спеціальним замком, конструкція якого називається Back Lock. Він довговічний, не спрацьовує без участі користувача, досить простий у догляді.
Що стосується рукоятки, то вона може бути оранжевою, чорної, рожевий або блакитний. Матеріалом для яскравих накладок послужив наповнений скловолокном нейлон. Це дуже міцний і стійкий до різного роду впливів матеріал, який прослужить багато років. Щоб ніж не прослизав у долоні, накладки зроблені текстурними. Щоб закріпити ніж у кишені та виключити його випадіння під час перенесення, рекомендується використовувати притискну кліпсу. Її можна встановити в тому положенні, яке здасться найбільш зручним (все можливе 4 варіанти).
Особливості:
- невеликий кишеньковий ніж;
- конструкція даної моделі — складна;
- ніж важить 67 грам;
- лезо зроблене із сталі 440С;
- використовується гладка заточка;
- розмір леза — 7,5 см;
- міцна рукоятка із склонаполненного нейлону;
- чотири варіанти кольору на вибір;
- встановлений замок Back Lock.
Гарантія: Будь доладних ножів Firebird F759M продається з гарантією на один рік.
технічні характеристики:
| Вага | 67 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Колір руків'я | чорний, "синій, блакитний", "жовтий, помаранчевий", рожевий, зелений |
| Марка стали | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Back lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |