- 050
- 067
- 063
Для поїздок на природу варто підібрати надійний ніж, який зможе впоратися з самими різними завданнями, не буде мати потребу в особливому догляді і сподобається вам своїм зовнішнім виглядом. Модель Firebird F7533 якраз володіє повним набіром цих характеристик. Цей ніж підійде не тільки для туристичних потреб, але і для риболовлі. Для нього використовується нержавіюча сталь з відмінним балансом між твердістю металу і його корозійною стійкістю. Конкретно, обрана марка 440С, твердість якої дорівнює 58HRC. Клинку моделі Firebird F7533 додана форма drop-point, а його лезо заточене за стандартом plain-гладко. Тактичні цьому ножу надає особливе покриття металу на фінішній стадії обробки. У результаті, клинок ножа-чорний і зовсім не блищить, коли на нього потрапляють промені сонця або ліхтаря. Довжина клинка дорівнює 89 мм.
Не менш продумане виробники підійшли і до створення руків'я. Для неї виготовляються дві ергономічні накладки зі склопластику, відомого по маркуванню G10. вони прикручуються гвинтами до сталевий базі і дозволяють зручно і надійно тримати ножа в руках під час будь-яких робіт. Щоб ніж було зручно носити з собою, на рукоятці є притискна кліпса передбачена можливість приєднання ремінця для руки.
Модель Firebird F7533 забезпечена одним з найбільш надійних ножових замків. Це штифтової блокіратор ходу леза, який відомий під назвою Axis. Він забезпечує надійність запирання леза і міцність конструкції. Щоб цей замок пропрацював довше, досить стежити за підтриманням його в чистоті.
Особливості:
Гарантія: Купуючи ніж Firebird F7533, ви отримуєте на нього гарантію терміном на один рік експлуатації, починаючи з дня придбання.
| Вага | 126 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, для виживання |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір руків'я | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Марка стали | 440C |
| Розмір в складеному стані | 121 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |