- 050
- 067
- 063
Ніж для туризму Firebird F743-1 - це практична модель, яка поміститься до будь-якого вашого спорядження. Клинок довжиною 87 мм легко складається всередину руків'я, завдяки чому переносити ніж стає повністю безпечно. Щоб відкрити його і приступити до роботи, достатньо легко потягнути за шпенек. До речі, у відкритому вигляді лезо легко фіксується і вже не рухається навіть під навантаженням. Цьому сприяє замок Frame Lock-різновид лінійного механізму зі сталевою притискною пружиною, яка одночасно є елементом руків'я.
Заточене лезо ножа гладко. Такий тип заточення називається plain і підходить практично для будь-якої роботи з різними матеріалами (особливо-з однорідною структурою). Гострий кінчик дозволяє бий, коли це необхідно. На гладкій поверхні клинка злегка помітні вертикальні рисочки, що залишилися в результаті сатинування металу.
Форма руків'я в моделі F743-1 дуже лаконічна. Знизу і зверху вона рівна, а зовнішній торець акуратно закруглень. Ближче до клинку частина руків'я зроблена із сталі і відшліфована тим же методом, що і клинок. До цієї металевої частини кріпиться і кліпса, що служити додатковою мірою фіксації ножа, коли він повинний залишатися в зоні доступності під час поїздок власника ножа на природу.
Особливості:
Гарантія: Купуючи ніж Firebird F743-1, ви отримуєте на нього гарантію, термін дії якої-рік.
| Вага | 130 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | 440C |
| Розмір в складеному стані | 113 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |