- 050
- 067
- 063
Серія ножів Firebird завоювала особливу любов покупців завдяки поєднанню кількох якостей. Ці ножі володіють компактними розмірами, що дозволяє використовувати їх щодня. вони ефективні на практиці, мають якісну збірку, зручні та недорогі за ціною. Модель F6252 є одним з таких ножів.
Модель ножа Firebird F6252 відрізняється яскравими квітами, чорним і зеленимо. За рахунок такої яскравого забарвлення ніж легко виявити, наприклад, у траві, коли ви відправляєтеся на пікнік або в подорож. Цей примірник зручний для туристичної діяльності. До його складу увійшла якісна сталь марки 4116 Krupp, твердість якої сягає 56 одиниць за шкалою Роквеллу. Сталь потребує регулярного заточуванні, але прослужити довго, за умови мінімального догляду за ножем. Виріб витримує контакт з водою, що дуже важливо, коли ніж використовується в польових умовах. Тім не менш, не варто забувати протирати модель сухою серветкою після застосування.
Виріб нагоді рибалкам, мисливцям, і взагалі вкрай вдало для використання в активному відпочинку. Виробники додали клинку форму drop point і зробили широкі спуски. Поверхня металу відшліфована великими абразивними каменями за методом stone wash.
Ручка округленої форми, зручний, добрі лягати в руку, зроблена із стеклонаполненного волокна. Такий композитний матеріал забезпечує виробу всі чудові його якості. Стійкість до зносу, міцність, тривалий термін експлуатації. Рельєфна поверхня рукояті забезпечує відмінне зчеплення, ніж не вислизне з долоні, навіть якщо вона мокра або забруднена. Виконувати ножем можна масу операцій. Нарізати продукти, розкривати консервні банки, розрізати що-небудь. Для фіксації леза передбачили замок типу Liner lock. Зручно і безпечно.
Загальна довжина виробу становить 21 сантиметр. Довжина в складеному положенні-12,1 сантиметри. Товщина клинка-3,3 міліметра. Довжина леза сягає 8,9 сантиметри. Важить модель 142 грами.
Характеристики ножа:
Гарантія на виріб-1 рік з моменту придбання.
| Вага | 142 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина в складеному стані | 121 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Матеріал рукояті | Fiberglass |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |