- 050
- 067
- 063
Цей ніж з фіксованим клинком стані незамінним помічником на природі або в умовах міста. Форма леза така, що ніж відмінно і колі і ріже. А тому за допомогою Ruike F118 можна різати мотузки, готувати кілки для намету, готувати бутерброди і т. д.
Рукоять виготовлена із скловолоконного композиту G10. Він відрізняється разючою стійкістю і надійністю, але при цьому дивовижною легкістю. Текстурована поверхня матеріалу, а тому він не вислизає навіть з мокрих рук. Досить ергономічна Руків'я: при роботі забезпечується надійний хват. Пальці надійно захищені від випадкових пошкоджень. Покупець може вибрати два варіанти забарвлення рукояті: чорний із зеленими візерунками або повністю чорний.
Лезо даного ножа виготовляється з хромової сталі 14C28N Sandvik (твердість-58-60 HRC). Цей матеріал був розроблений спеціально для ножових ліз, які часто використовуються в похідних умовах. А тому матеріал високоміцний, стійкий до корозії і довгий годину не тупитися. Ріжуча кромка досить стабільна, а тому на лезі не утворюються мікровідколи і залами.
Разом з ножем поставляються піхви, виконані за унікальною технологією. вони кріпляться на ремінь і дозволяють розмістити ніж у різних положеннях.
Особливості:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведень

Гарантія: Покупцям ножа Ruike F118 надається п'ятому ятирічна гарантія.
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |