- 050
- 067
- 063

Модель F815 від компанії Ruike - це легкий і практичний ніж, який стані надійним помічником у будь-якій ситуації. У нього невеликі габарити і маса, але при цьому виглядає він як по-справжньому професійний інструмент.
Клинок ножа Ruike F815 виготовляється з хромистої сучасної сталі марки 14С286 N Sandvik. Створювався цей метав спеціально для того, щоб використовувати його при виробництві ножових ліз. Це означає, що інженери фокусувалися на поліпшення показників твердості, гостроти клинка та стабільності ріжучої кромки. А завдяки високому вмісту хрому, лезо не схильне виникненню корозійних процесів.
Рукоять виконана з композиту G10, виготовленого з безперервної стік гілок склотканини. У цього матеріалу відмінна стійкість до механічних пошкоджень. Форма ручки забезпечує надійний хват, є спеціальна захист пальців від випадкових пошкоджень. Для полегшення рукояті, в її центрі виконано овальне отвір, але воно абсолютно не впливає на відмінну міцність і зручність ножа.
У комплекті поставляються зручні піхви, конструкція яких запатентована компанією Ruike. Їх можна причепити на ремінь і розмістити ніж у будь-якому зручному положенні.
Особливості:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведень

Гарантія: Гарантійний рядків на ніж Ruike F815 становить 5 років.
| Вага | 105 г |
| Вид ножа | туристичний |
| Відео з YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/KLL 2NPieDYM">https://www.youtube.com/embed/KLL 2NPieDYM</a> |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Колір руків'я | чорний, жовтий, помаранчевий |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Чохол / піхви | Є |