- 050
- 067
- 063
Ніж Ruike F181 являє собою модель з фіксованим клинком. Це ніж різновиди "керамбит", лезо якого має складну форму, призначену для тактики. Примірник представлень в двох варіантах кольору, чорному і пісочному. Модель базується на вже знайомому споживачам ножі P881, доладного типу.
F181 може бути використаний для активного відпочинку. У основі клинка-сталь марки Sandvik 14C28N, рукоять виготовлена із склотекстоліти G10. Сталь Sandvik 14C28N характеризується діапазоном твердості в 55-62 одиниці по Роквеллу. Вона має збалансований хімічний склад, що забезпечує високу твердість і стійкість до іржі. Ріжуча кромка з такою сталлю надовго зберігається гострою. Сталь також дуже міцна, а лезо, у разі необхідності, легко піддається переточування. З неї часто роблять ножі шефські, а також моделі для рибалок і мисливців.
Рукоять виготовлена із склотекстоліти G10, який являє собою суміш склотканини і епоксидних смол. Це досить міцний і стійкий до пошкоджень матеріал, добрі переносити вологу, відмінно піддається фарбуванню. До того ж, G10 стійкий до впливів високих температур. Рукоять з таким матеріалом у складі буде мати довгий термін служби і добрі протистояти впливу різних факторів.
Ніж F181 має повну довжину 22,9 см, а важить він 198 грам. Довжина клинка становить 11,5 сантиметра, довжина рукояті-11,4 сантиметри. Товщина клинка-чотири з половиною міліметри. Твердість клинка досягає 58-60 одиниць за шкалою Роквеллу. Текстуровані накладки з G10 фіксуються сталевими болтами під торкс. Разом з ножем додаються також піхви для зберігання, виготовлені з АВС-пластику. Піхви передбачають різні варіанти кріплення.
Характеристики ножа:
| Вага | 198 г |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Загальна довжина | 229 мм |
| Колір руків'я | пісочний |
| Марка стали | 14С28 N |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Форма клинка | kerambit |
| Чохол / піхви | так |