- 050
- 067
- 063
Модель ножа Ruike F181-B1 була створена для тактовного використання. Її можна застосовувати для цілей туризму і активного відпочинку. Ніж-міцний, з фіксованим лезом, різновиди "керамбит". Є заднє запобіжне кільце, рукоять вироби ергономічної форми, а текстура ручки гарантує зручний хват. Ніж досить надійний. У нього в комплекті є піхви для комфортного зберігання і перенесення.
У складі клинка-сталь марки 14C28N, нержавіюча. Твердість сталі досягає 58-60 одиниць за шкалою Роквеллу, що вважається досить непоганим показником. Sandvik 14C28N відома як мартенситна нержавіюча хромиста сталь зі складом, оптимізованим для високоякісних ножів. Сталь для цієї моделі була підготовлена з використанням загартування і кріогенної обробки.
Руків'я ножа виготовлена із склотекстоліти G10. За рахунок наявності такого матеріалу у складі ніж отримує здатність витримувати значні навантаження, без появи подряпин, пошкоджень, стирання. Матеріал G10 дійсно відрізняється великою стійкістю до різного роду впливів, включаючи вологу, високі температури. Рукоять розрахована на довгий рядків служби.
Піхви виготовлені з АВС-пластику. Загальна довжина ножа становить 22,9 сантиметри, довжина клинка сягає 11,5 см, товщина леза дорівнює чотирьом з половиною міліметрів. Важить виріб 198 грам.
Характеристики ножа:
| Вага | 198 г |
| Вид ножа | туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Загальна довжина | 229 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | 14С28 N |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Форма клинка | kerambit |