- 050
- 067
- 063

Любителям поїздок на природу точно сподобається ніж Ruike LD43. Це якісний та надійний інструмент, в якому передбачені практично всі можливі функціональності, актуальні для туризму чи інших варіантів дозвілля на природі. Розмір цього ножа в складеному вигляді зовсім невеликий-всього 114 мм, Але при цьому інструмент має цілком практичний клинок, довжина якого дорівнює 85 мм. Лезо зроблене гладким і фіксується лінійним замком Liner Locr, який не дозволяє йому складатися в тій година, коли ніж використовується. Лезо, як і інші інструменти, зроблено нержавіючим: для нього використовується сталь 12C27, що виплавляється в Швеції.
Дана модель дозволити легко впоратися практично з будь-яким видом робіт. Всього в Ruike LD43 закладено 15 функцій. Всі інструменти зберігаються всередині одного загального корпусу і дістаються з нього в міру необхідності. Однак повністю виймається тільки пінцет. До послуг користувача пропонуються викрутки зі шліцами різної форми (пряма і хрестова), два відчини, які використовуються для зняття ізоляції з проводів, відкривачка для консервів і для зняття кришок з пляшок, склобій, шило, пила, серейторний ніж з клинком особливої форми. Цей набір інструментів стані в нагоді як на риболовлі або невеликому пікніку, так і в тривалій туристичному поході.
Руків'я даного інструменту оформлене за допомогою накладок зі склопластику, який має коротку назву G10. Данії матеріал є композитним, а тому крім легкості відрізняється ще й великою міцністю.
Вага ножа цієї моделі становить 205 грам.
Особливості:
Гарантія: Для покупців ножів Ruike LD43 пропонується п' ятирічна офіційна гарантія.

Інструменти:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведень

| Вага | 205 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Відео з YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/HYW 8DNXNgDU">https://www.youtube.com/embed/HYW 8DNXNgDU</a> |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина в складеному стані | 114 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір руків'я | зелений |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |