- 050
- 067
- 063
Ruike LD-21 відноситься до числа кишенькових багатофункціональних ножів, які іноді називають швейцарськими. Крім, власне, ножа, ця модель має ще безліччю додаткових інструментів, а тому може використовуватися в самих різних ситуаціях. Цей ніж не даремно так популярний серед туристів і всіх, кому подобається проводити своє дозвілля на природі.
Всі інструменти Ruike LD-21 виготовляються зі шведської сталі 12C27, що виплавляється в Швеції. вони гладко відполіровані, а тому ніж просто відмінно виглядає. Головний інструмент моделі Ruike LD-21 - це добрі ув'язнень ніж, довжина якого складає 85 мм. Клинок досить міцний, оскільки його товщина-3 мм Твердість металу ножа становить 58-59 HRC.
Додаткові інструменти поміщаються з різних сторін руків'я і дістаються з неї по мірі необхідності. Це штопор, дві прямі викрутки різного розміру, пристосування для зачищення проводів, склобій, лезо з хвилястою заточуванням для розрізання волокнистих матеріалів. Крім того, в торці ручки ножа є невелика сталеве кільце, щоб цей ніж можна було носити на зразок брелока. Втім, стандартна притискна кліпса теж є.
Модель Ruike LD-21 не тільки дуже функціональна, але і цілком безпечна. Положення леза ножа в ній блокується у відкритому вигляді за допомогою лінійного замку-Liner Lock.
Руків'я ножа виготовлена не менш якісно, ніж і інші деталі. Для неї виготовлені дві пластини з композитного скловолокна, які трьома болтами прикручені до сталевий базі. Така руків'я зручно лежить в руці, привабливо виглядає і є дуже довговічною навіть у тому випадку, якщо ніж буде використовуватися виключно в польових умовах.
Особливості:
Гарантія: П' ятирічна гарантія оформляється для шкірного покупця ножів Ruike LD-21.
Інструменти:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведень
| Вага | 138 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |