- 050
- 067
- 063
Ruike L11 стані прекрасним доповненням до вашого EDC -набіру (предмети повсякденного використання). У складеному вигляді він займає порівняно небагато місця і до того ж важить менше 100 грам (84,5 гр).
Для виготовлення клинка даного ножа застосовується нержавіюча сталь, зроблена у Швеції-Sandvik 12C27. Завдяки відмінно збалансованому складу, дана сталь володіє дивною міцністю, ударною в' язкістю і стійкістю до утворення корозії, навіть при тривалому контакті з водою.
Форма леза-Drop-point і пряма заточка ріжучої кромки в парі з добрі проробленими спусками дозволяють з легкістю різати найрізноманітніші матеріали. Приміром, паперову/поліетиленову упаковку, овочі, фрукти і навіть деревину (невеликі гілки).
Фіксація леза ножа Ruike L11 у відкритому положенні здійснюється за допомогою замку типу Slip-Joint. Данії механізм має найпростішу конструкцію і по суті, являє собою масивну металеву пластину, розташовану в "спинці" ножа. У представленій моделі дана деталь також виконує роль бекспейсера.
Накладки на рукоять виготовлені зі зносостійкого полімерного матеріалу G10, який славитися своєю міцністю і довговічністю. А завдяки фактурної поверхні і ергономічною формою рукояті, модель L11 зручно утримувати практично будь хватом. У асортименті нашого інтернет -магазину представлено 3 варіації даного ножа: з чорними, коричневими і темно-зеленими накладками на рукоять.
У торцевій частині розташувалася досить непомітна, але вкрай корисна деталь-склобій.
Особливості:
Інструменти:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведень
Гарантія: Починаючи з першого дня купівлі, на складаний ніж Ruike L11 діє офіційна п' ятирічна гарантія.
| Вага | 84.5 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір руків'я | чорний, "коричневий, бежевий", зелений |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Slip joint |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи доладних ножів | без фіксації |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |