- 050
- 067
- 063
Простий і надійний туристичний ніж Ganzo G803 з фіксованим клинком відмінно підійде для активного відпочинку на природі. Він досить міцний для виконання різних трудомістких завдань і довго залишається гострим. Ці особливості обумовлені застосуванням для виготовлення клинка нержавіючої сталі марки 8Cr13 і його подальшої загартування до ~58 HRC.
Форма леза Drop-point в поєднанні з гладкою заточуванням ріжучої кромки дозволяє з легкістю розрізати різні матеріали, будь то продукти, тканина, гума або дерево.
Незважаючи на ті, що клинок виготовлений з нержавіючої сталі, виробник додатково наніс на його поверхню захисне покриття чорного кольору, який служити не тільки для захисту леза від вологи і інших речовин, а й дозволяє позбавитися від відблисків.
Руків'я має ергономічні форми, добрі виражену захист для пальців користувача і глибокі виїмки, які в поєднанні з рельєфною структурою поверхні дозволяють надійно утримувати ніж Ganzo G803 в руках практично будь хватом.
У рукоятці, біля клинка і в торцевій частині присутні світонакоплювальні вставки зеленого кольору, що дозволяють швидко знайти ніж серед іншого спорядження або на землі.
Разом з моделлю G803 також надаються багатофункціональні пластикові піхви, що дозволяють надійно зафіксувати ніж для його безпечного транспортування і зберігання. Крім основної функції ці піхви також дозволяють розрізати мотузку з допомогою вбудованого стропореза, заточити клинок інтегрованим точильним полотном і добути вогонь знімним кресалом.
У асортименті нашого інтернет -магазину модель Ganzo G803 доступна з чорним, оранжевим, зеленимо та коричневим рукояттю.
Особливості:
Гарантія: 1 рік.
| Вага | 349 г |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський, для виживання |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 113 мм |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Колір руків'я | "сірий, сріблястий", "жовтий, помаранчевий", зелений, "хакі, пісочний" |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / піхви | так |