- 050
- 067
- 063

Ножа Ганзо G8012V2-DY-інструмент справжнього виживальника і любителя тривалого відпочинку на природі. Щоб справлятися із завданнями різної складності, конструкція моделі була продумана з урахуванням вимог до ефективності та безпеки ножа і забезпечує користувача поруч необхідних функцій, без яких не обійтися далеко від цивілізації.
Виріб оснащень нескладним клинком з стали 8Cr13, яка містить підвищену кількість вуглецю і хрому. Дані елементи роблять матеріал більш стійким до появи корозії і наділяють його оптимальною для туристичних ножів твердістю порядку 58 HRC. Ганзо G8012V2-DY надовго утримує держтроту і невимогливий до догляду: потрібно лише витерти ніж після експлуатації, щоб очистити від бруду, і зберігати в сухому місці. Характерною відмінністю моделі є темне покриття клинка, яку крім естетики виконує практичну функцію: воно захищає лезо від появи темних плям і служити додатковим зміцненням для сталі.
Щоб модель Г8012В2- DY вдало справлялася з підвищеними навантаженнями, її рукоять виготовлена з високоміцної марки ABS -пластика. Данії матеріал відрізняється тривалим терміном служби і несприйнятливістю до кислот та інших хімічних речовин. Рукоять має ребристу поверхню, яка підвищує надійність утримання інструменту в долоні, а для додаткової фіксації клинка в руці можна використовувати паракордовий темляк з комплекту.
Для безпечного зберігання в набірі передбачені фірмові піхви, які щільно фіксують клинок всередині за допомогою чіпкої застібки -липучки. Піхви мають кілька функціональних доповнень, які роблять відпочинок на природі комфортніше: компактне кресало, стропоріз для шнурів і мотузок маленького діаметру і дрібнозернисту пластину з алмазним напиленням, щоб в критичній ситуації користувач міг швидко привести лезо в ідеальну форму.
| Вага | 349 г |
| Вид ножа | кишеньковий, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина клинка | 113 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Колір руків'я | коричневий |
| Марка стали | 8CR13 |
| Матеріал рукояті | ABS термопластик |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Тип замку | Flipper |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / піхви | Є |